1

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Güvenlik önlemleri olarak sigorta eşyalarınızın kırılmaya veya herhangi bir zarar karşı korumasıdır. Sigortalı taşımacılık hizmetiyle nakliyenin başından sonuna kadar eşyalarınız tarafımızca poliçelid

ENTEGRE LOJİSTİK

Maliyetlerin arttığı, müşterilerin performans ve fiyat açısından daha yüksek beklentiler içine girdiği yeni iş düzeninde verimlilik için çabuk ve doğru kararlar verebilmek, günümüzde önemini çok daha

DEPOLAMA

Depolama içerik olarak depolanacak ürün, eşya veya yüklerikontrol etme, teslim alma, depo alanına yerleştirme, sayım, paketleme, koruma tedbirleri,kontrol ve depodan gönderme..

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Uzman kadromuzla, etkin çözümlerimizle ve çalışma prensiplerimizle Ünal Lojistik olarak karayolu taşımacılığında da siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Denizyoluyla taşıma yapmak demiryoluna göre 3.5, karayoluna göre 7 ve havayoluna göre 22 kat daha ucuzdur. Bu sebepten ötürü denizyolunda farklı şekillerde taşımacılık yapılmaktadır.

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

Raylı taşımacılık çözümleri maliyet ve zamanlama açısından firmalara birçok avantajı beraberinde getiriyor. Ünal Lojistik, uzman kadrosu ile raylı demiryolu taşımacılığının avantajlarını tüm müşterile

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Süre olarak diğer ulaşım araçlarından daha hızlı olan ve diğer ulaşım araçlarına göre birim maliyetinin daha fazla olduğu ulaşım aracı havayolu taşımacılığıdır.

İNTERMODAL TAŞIMACILIK

Ünal Lojistik; en verimli, dakik, düşük maliyetli ve çevre dostu biçimde yükleri bir yerden diğerine taşımak için intermodal taşımacılığı kullanmaktadır. Ünal Lojistik; tırlar, trenler ve yük gemileri

PROJE TAŞIMACILIĞI

Ünal Lojistik proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır.

DEPOLAMA VE DAĞITIM

Ünal Lojistik olarak, uzman kadromuz ve geniş iş ağımız ile müşterilerimize efektif depolama ve dağıtım çözümlerinin yanı sıra, operasyonlarına katma değer sağlayacak pek çok nitelikli çözümler.

FUAR VE ETKİNLİK LOJİSTİĞİ

Ünal Lojistik olarak güçlü altyapımız, entegre çözümlerimiz, uzman kadromuz ile fuar ve etkinlik lojistiği alanında dünya standartlarında hizmet veriyoruz.

GÜMRÜKLEME YÖNTEMİ

Belli bir ülkenin gümrük bölgesine giren veya çıkan gümrük mevzuatına uygun olarak her ürünün gümrük işlemlerine tabi tutulması gerekir. Bu prosedürler gümrükten çekme olarak da bilinir.

Duyurular

BİZ SİZİ ARAYALIM


KAYSERİ LOJİSTİK' DE ÖNCÜ >>> UNAL LOJİSTİK?

1976'dan beri ÜNAL LOJİSTİK olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sözünün er'i, sırdaş ve müşterilerini aldatmadan ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır. Firmamız güler yüzlülüğü ve doğruluğu misyon edinmiştir.

Lojistik Hizmet Verdeğimiz Sektörler

KAYSERİ LOJİSTİK ÖNCÜSÜ